ВИКЛИКАЛИ СПРАВЖНІ ТА ПОЗИТИВНІ ЕМОЦІЇ ДЛЯ СВОЇХ КЛІЄНТІВ:
Розробка рекламної стратегії просування марки. Проведення ТБ-кампаній на національних каналах.
«#Гречка-challenge» - ігровий ролик для ТМ«Август». Історія про молодих інстаблогеров та їхніх мам, які знають, що обирають. Розробка креативної ідеї «#Гречка-challenge», режисура, виробництво ролика. Проведення рекламної ТБ-кампании на каналі «Студія 1+1».
Виготовлення відео материалів та контента у вигляді роликів, відео презентацій, спонсорських заставок та плашок, яке включає в себе роботи з відеомонтажу, графічного моушн-дизайну, озвучання.
У 2008 р. був розроблений та по теперішній час реалізується комунікаційний тривалий проект високого рівня складності, що вимагає нестандартних і оперативних рішень.
Емоції з першого погляду від неповторності "Маселка" для кожного бутерброду. Розробка рекламної стратегії просування марки. Розробка креативної ідеї рекламного ролику. Реализація ідеї та виробництво рекламного ролику. Проведеня ТБ-кампаний на національних каналах.
Розробка медійної стратегії просування, спрямованої на анонсування відкриття центрів. Проведення комплексної РК на регіональних ресурсах та каналах, а також у регіональних блоках національних ТБ-каналів («Інтер», «Студія 1+1»). Розробка креативних концептів для комплексної рекламної кампанії.
Справжній индійский чай ТМ«Імпра» п'є тепер й український ринок. Розробка рекламної стратегії просування марки. Проведення ТБ-кампаній на національних каналах.
ТМ«Мобилочка» - німецький мобільний зв'язок з пропозиціями для емігрантів з СНД. Трилер з несподіваною розв'язкою від ТМ«Мобилочка». Cтворення креативної ідеї, режисура та виробництво ролика. Проведення медіа кампанії на «1+1 Інтернешнл».
Душевне тепло, естетична насолода від мистецтва у ролику с ароматом кави від «Кави зі Львова». Розробка креативної ідеї рекламного ролика. Реализация ідеї та виробництво рекламного ролику. Проведення ТБ-кампаній на національних каналах.

Історія одного дня з життя... шкарпеток)) ТМ«Дюна». Виробництво роликів для діджитал-кампаній.
Анімаційний шлях появи кукурудзяних пластивців ТМ«Золоте зерно». Розробка рекламної стратегії просування марки. Розробка креативної ідеї рекламного ролика.
Реализация ідеї та виробництво рекламного ролика. Проведення національних рекламних ТБ-кампаній.
Гаджет для сну від «Венето». Розробка рекламної стратегії просування марки. Розробка креативної ідеї рекламного ролика. Реализация ідеї та виробництво рекламного ролика. Проведення національних рекламних ТБ-кампаній.

Відчайдушні домогосподарки, які обрали засоби від ТМ«Тортилла». Розробка рекламної стратегії просування марки. Розробка креативної ідеї рекламного ролика.
Реализация ідеї та виробництво рекламного ролика. Проведення ТБ-кампаній на національних каналах.

Проведення ТБ-кампаній на національних каналах.
Розробка рекламної стратегії просування марки. Розробка креативної ідеї рекламного ролика. Реализация ідеї та виробництво рекламного ролика. Проведення ТБ-кампаній на національних каналах.

Розробка рекламної стратегії просування марки. Проведення ТБ-кампаній на національних каналах.
Проведення рекламних ТБ-кампаній на національних каналах.
Проведення регіональних ТБ-кампаній.
Проведення регіональних ТБ-кампаній.
Розробка візуального стилю "Науково-практичної конференціїя старшоклассників та студентів "Модель ООН: Сканді 2018-2019" на базі Скандинавскої гімназії м. Київ. Организація роботи конференції та запрошення спікерів та гостей (представники спеціальної моніторингової місії ОБСЕ в Україні).
Проведення регіональних рекламних ТБ-кампаній.
Проведення рекламних ТБ-кампаній на національніх каналах.
Проведення рекламних ТБ-кампаній на національніх каналах.
Розробка рекламної стратегії просування марки. Проведення ТБ-кампаній на національніх каналах.
Вибух смаку та користі для зважених та щасливих. Розробка креативної ідеї, написання сценарія з наступним виготовленням відео ролика.
Ребрендинг для місця, в якому професіонали творять красу. Розробка логотипу та фірмового стилю, які повністю відображають рівень і якість сервісу Beauty Style House. Організація виготовлення матеріалів і узгодження проєкту змін на фасаді.
Форма ВЗАЄМОзворотного зв'язку