СОЦІАЛЬНО-ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА СТАРШОКЛАСНИКІВ ПІД ЕГІДОЮ ООН «МОДЕЛЬ ООН УКРАЇНА» 2018-2019 РІК
Задача
Розробка єдиного фірмового стилю та айдентики для проєкта, які виділять його, популяризують серед молоді, залучать студентів і старшокласників до соціально важливих світових та внутрішніх питань, дозволять проявити свої лідерські та дипломатичні якості. Напрямки роботи: логотип, фірмовий стиль, робочі матеріали та знаки відмінності.
Крім того, айдентика повинна була бути спрямована одночасно і на молоду підліткову ЦА, і на керівників учбових закладів, долучених до проєкту. Також віжуали і лого повинні повинні були стати важливими та впізнаваними для учасників проєкта, які захотіли б зберегти у себе матеріали гри, поділитися в соцмережах фото дипломів с фірмовим стилем, прикрипіти на одежу значки та ін.

Результат
Збільшення охвата учасників проєкта на 40% в 2018 році та на 67% в 2019 році. Збільшення числа публікацій та репостів в мережах з віжуалами і матеріалами на 86% в порівнянні з роками, коли брендінг не використовувався.
Після затвердження айдентики і матеріалів до початку заходів проєкту всі соцмережі "Моделі ООН" почали використовувати в публикаціях фірмовий стиль. Відвідуваність сторінок була збільшена на 91%.